Reklamları Kapat!

Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals izle tek parca | Yüksek Kalite |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri

Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals izle tek parca |Yüksek Kalite|

Stand up ve televizyon şovları ve filmleriyle tanıdığımız Cem Yılmaz yeni bir sinema projesi ile karşımıza çıkıyor. Bu kez ülkemizde ilk defa olacak ve dünyada çok az eşine rastlanır bir şekilde beyaz perde karşısına geçiyor.
Cem Yılmaz, en son sahnelediği Stand Up gösterisini sinemada izleme şansını izleyicilere veriyor. Kapalı gişe oynayan bu gösterisini yüksek fiyatlar karşılığı izleyemeyen ya da yer bulamayan sevenleriyle beyaz perde de tekrardan buluşuyor.
Hayatın içinden olaylara ve yaşanmışlıklara yer veriliyor. Yılmaz, kendi yaşadığı komik yada trajik olayları seyirciye çok iy ibir şekilde aktarıp güldürmeyi başarmış gözüküyor. Ayrıca normal yaşantımızda rast geldiğimiz veya önemsemeden devam ettiğimiz olaylar karşısında mizahi bir bakış açısı yakalayan Cem yılmaz sevirciyi yine kahkahalara boğacak gibi gözüküyor. Zaten canlı gösterisinden tam puan alan CM101MMXI Fundamentals adlı gösterisi ile beyaz perde de çok ta kötü bir sonuç alacağını beklemiyoruz.
Gözlem ve yorumlama gücünün yüksek olduğu zaten oteriteler ve halk tarafından kabul görmüş olmasıda tereddütte kalmadan gidilebilecek bir film olarak karşımıza çıkıyor. Ülke ve dünya gündeminde yer alan güncel konular hakkında da yorumlar ve esprileride CM101MMXI Fundamentals’de görebilirsiniz.
Üstüne çok yorumlanan kadın erkek ilişkileri, sıradan bir cenaze töreni yada basit gibi görünen herhangi bir şeyin aslında ne kadar komik olduğunu izleyicisine gösteriyor. Cem Yılmaz 2013 Fundamentals HD Full izle
Bugün sokaklarda dolaşsak ve insanlara en beğendikleri komedyeni sorsak hiç şüphesiz en çok duyacağımız isim Cem Yılmaz olur. Bunun sebebi yıllar içerisinde esprileri, hazır cevaplı olması ve zekasıyla milyonları kendine hayran bırakmasıdır.

Kategori: Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 7897 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.