Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Kurşunlar Arasında Filmini Türkçe Dublaj Hd izle

Film Bilgileri
Kurşunlar Arasında Filmini Türkçe Dublaj Hd izle
Eski asker Samson Gaul bir savaş sırasında her merminin sayıldığını biliyordur. Yaptıkları çaresiz kurbanların ölümüyle sonuçlanmaya başlayınca, savaştan çekilmiştir. Ama şimdi ümitsiz bir babanın son umudur Gaul’dür. Dövüş sanatları ustası Andrew Fayden nasıl dövüşeceğini biliyordur ancak tek başına kaçırılmış kızını bulmak için yabancı bir şehrin sokaklarında mücadeleye etmeye hazır değildir. Fayden ile Gaul masumları avlayan bir grup suçluyu bulup yok etmek için önlerine çıkan her engeli aşacaktır.
Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Kurşunlar Arasında Filmini Türkçe Dublaj Hd izle "
 1. metin türksoy 12 Ocak 2013, 09:50 -

  Gaul savaşın masum kurbanları alıp götürmesinden etkilenerek savaştan çekilmiştir. Andrew kaçırılan kızını bulmak istemektedir. İyi bir dövüşçü olmasına rağmen yetersiz kalacağının farkındadır. Gaul ile güçlerini birleştirerek suç çetesinin peşine düşerler.

 2. hakan 18 Ocak 2013, 02:07 -

  arkadslar fılm fervkulada guzel herkese tavsie ederım bence odul alması lazım

 3. cordoba 03 Şubat 2013, 01:52 -

  güzel tavsiyee edilir

 4. Konstantin 17 Temmuz 2013, 10:58 -

  çok güzel film nasıl olduda bu zamana kadar izlemedim şaşırdım kendime

Filmizledhd.Com
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
Sitemizde yerli ve yabancı bir çok filmi HD kalitede izleyebilirsiniz. Kaliteli film izlemek isteyenlerin tercih ettiği FilmizledHD sinema tadındaki sitesi ile sizlere filmleri yüksek görüntü kalitesi olan 720p ve 1080p ile sunuyor. HD Film izlemek için bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz. Yandex.Metrica