Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Mutlu Aile Defteri Full İzle

Film Bilgileri
Mutlu Aile Defteri Full İzle
Emekli Albay Yıldırım Taşyumruk set ve bir o kadar da şakacı bir tipe sahip kişidir.Birgün damdan düşer ve hastahaneye kaldırılır.Bu olayla birlikte sağa-sola dağılmış bütün çocukları,torunları,geline ve damatları yıllar sonra aynı çatı altında buluşurlar.Albay artık eskisinden daha güçlü ve biraz daha sinirlidir,niyetinde tüm çocuklarının kendisinden gizlediği ne varsa hepsini gün yüzüne çıkarmaktır.Ama ailede öyle yalanlar döner ki Albay hangi yalan kime ait,kim neci hepsini birbirine karıştırmış durumdadır.Biribirinden komik anlar ve daha fazlasının toplandığı türk yapımı film olan Mutlu Aile Defteri filmi tam anlamıyla çok güzel olmuş.Nihat Durak'ın yönettiği film de Binnur Kaya, Büşra Pekin, Tuncel Kurtiz, İlker Aksum, Öner Erkan'ın yanı sıra birbirinden ünlü isimlerde yer alıyor.Herkese İyi Seyirler Dileriz.
Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Mutlu Aile Defteri Full İzle "
  1. lale 13 Şubat 2013, 21:27 -

    Tuncel Kurtiz’in oyunculuğu muhteşem. Onun olduğu bütün dizi filmleri severek izledim, izliyorum. Eminim yine muhteşem bir oyunculuk sergilemiştir. Film kötü olsa bile onun oyunculuğu yeter..

    Mutlu aile defteri hakkındaki yorumuma gelince de aslında yazdıklarımdan anlyacağınız gibi izlemedim. Sadece tuncel kurtizi görünce yazmak istedim :)

Filmizledhd.Com
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Sitemizde yerli ve yabancı bir çok filmi HD kalitede izleyebilirsiniz. Kaliteli film izlemek isteyenlerin tercih ettiği FilmizledHD sinema tadındaki sitesi ile sizlere filmleri yüksek görüntü kalitesi olan 720p ve 1080p ile sunuyor. HD Film izlemek için bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz. Yandex.Metrica